null

LUXUSNÍ ZNAČKY

null

MÓDNÍ ZNAČKY

null

AMBG ZNAČKY

0
+
NA TRHU PŮSOBÍME VÍCE NEŽ 30 LET
0
SPOLUPRACUJEME S 35 VÝROBCI
0
PŮSOBÍME V 6 ZEMÍCH

O nás

Jsme AMBG – American Moravia Business Group. Jsme společnost s více než 30-letou tradicí na trhu s optickými obrubami a slunečními brýlemi. Patříme mezi TOP 5 velkoobchodních distributorů brýlových obrub v České republice a na Slovensku. Naší prioritou je zákaznický servis všech značek, férové jednání, kvalita a spolehlivost. Navrhujeme a dodáváme vlastní kolekci AMBG. Zde aktivně pracujeme s klienty na nových modelech. Jsme distributor prestižních světových výrobců Marcolin, Thélios, Jisco a Na Pali. Disponujeme širokým portfoliem značek. Máme vyškolené obchodní zástupce zaměřené na jednotlivé značky, rozdělené podle regionů a specializované reklamační oddělení pro všechny značky. Aktivně spolupracujeme s klienty na marketingových aktivitách a nasloucháme jejim potřebám. I díky tomu spolupracujeme s více  než 1000 klienty v České republice, Slovensku, Polsku, Maďarsku a Německu.

Brýle jsou náš svět už více než 30 let

Jsme výhradním distributorem brýlových obrub značek Dior, Fendi, Tom Ford, Celine, Givenchy, Kenzo, Emilio Pucci Berluti a mnoha dalších, které dodáváme pouze do optik. V nabídce máme i několik módních značek brýlí a také značky naší vlastní výroby.

Neprodáváme jen brýle, prodáváme emoce

Brýle jsou prostředkem komunikace. Vyjadřují náladu v obličeji, poukazují charakter a atmosféru toho, kdo je nosí. Nenutíme naše zákazníky nakupovat podle katalogů, ale osobních přístupem obchodního zástupce pracujeme s klienty přímo v místě jejich provozoven. Pomáháme při výběru brýlových obrub, ale také získáváme cenné inspirace a podněty, které následně komunikujeme s našimi dodavateli.

AMBG – brýle pro každého

Naší vizí je poskytnout optikám co nejširší výběr brýlových obrub různých značek, designů a cenových dostupností, aby byly schopny uspokojit různorodý vkus a potřeby zákazníků.

MÓDNÍ ZNAČKY

Prodáváme širokou škálu módních značek brýlí.

Luxusní značky

Kromě módních značek u nás naleznete také luxusní značky jako je Dior, Tom Ford nebo Celine.

AMBG ZNAČKY

Vyrábíme a prodáváme vlastní značky brýlí.

Prodejem brýlí to nekončí

Nadstandardní servis pro naše zákazníky řeší početný tým, který se postará o všechny dotazy. Vynikáme v oblasti řešení reklamací a servisních řízení, které vždy neodkladně řešíme. Na mnoho značek máme přímo určené zaměstnankyně, které perfektní znalostí daného sortimentu, mohou při dotazech a požadavcích vhodně zareagovat, poradit a případně nabídnout možnou alternativu. Pomáháme také optikám různými způsoby propagovat prodejny, nebo organizovat prezentační dny.

 

Úspěch u nás i za hranicemi

Naše aktivity směrujeme vedle České a Slovenské republiky, také na německý, polský, maďarský a ukrajinský trh.

 

Aktuality a novinky